Dubaj – Emerald Palace Kempinski

dovolená v dubaji

 

 

Nový hotel v nabídce – Emerald Palace Kempinski – SAE – Dubaj

Dubaj, to je metropole tisíce tváří a neopakovatelných panoramat, která dominuje obrovské krajině písečných dun. Je to místo, kde se prolíná ultramoderní svět se starověkou tradicí. Dohromady tvoří scénu, která nikdy neunaví a neustále inspiruje!

Hotel Emerald Palace Kempinski se nachází na privilegovaném místě, konkrétně na západním půlměsíci Palm Jumeirah, odkud si budete moct vychutnávat nádherné výhledy na Perský záliv, dubajské mrakodrapy i Burj Al Arab a Burj Khalifa.

Hotel vám poslouží osmi restauracemi, půlkilometrovou pláží, honosným spa centrem a vlastním kinem nebo golfovým hřištěm, taky venkovním i vnitřním bazénem, který je dokonce nejdelší v širém kraji. Co se týká spa, je nepopsatelné, ale abyste si nemysleli, že vám nepřejeme, tak popíšeme ve zkratce: 23 salonů, tradiční japonské lázně, turecké lázně, vyhřívaný bazén… Hotel Emerald Palace Kempinski patří k těm, které vítá rodiny s dětmi a dělá všechno proto, aby se v něm dětem líbilo a rodičům ulevilo. Prostory, programy i služby jsou dětem šité na míru!

Více informací o hotelu: Monoi.cz/emerald-palace-kempinski