Seychely – Carana Beach Hotel a Cousine Island

dovolená na Seychelách

 

 

Seychely – Nové hotely v nabídce

Carana Beach Hotel

Luxus čtyřhvězdičkového hotelu, zároveň však neformální a nenucená atmosféra. Tak majitelé rodinného hotelu vnímají svoji jedinečnou nabídku autentického seychelského ubytování. V hotelu je k dispozici bar s celodenním občerstvením, infinity bazén sousedící s pláži s dřevěnou terasou a lehátky, taky spa centrum a butik. Hotelová kuchyně má svěží a nápaditý koncept, výborný cit pro kombinaci chutí a vůní.

Po západě slunce se hotel stará o zábavu hostů formou tematických programů zaměřených na tanec, jídlo či kulturní tradice. Středobodem pozornosti v hotelu Carana Beach je přirozená, nenucená a všudypřítomná romantika, kterou s oblibou využívají zamilované páry na první společné dovolené, na líbánky nebo oslavy výročí. Jestli se cítíte osloveni, určitě nevynechejte možnost alespoň jednou si objednat večeři na pláž.

Proč si pro svou dovolenou vybrat Carana Beach Hotel? Protože intimní charakter a vitální nálada hotelu jsou neodolatelné, nakažlivé a nezapomenutelné.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/carana_beach_hotel

 

Cousine Island

Cousine Island léčí mysl, srdce i tělo. Je rájem, který rájem i zůstane. Perla Seychel, jeden z mála žulových ostrovů, které se povedlo důsledně očistit od invazních druhů rostlin a zvířat, které ohrožovaly původní flóru a faunu, čili rovnováhu ekosystému. Tento ostrov výrazně přispívá k rehabilitaci a zachování biodiverzity Seychel.

Jestli budete chtít, může se Cousine Island stát vaším soukromým ostrovem v Indickém oceánu. I v případě, že jsi jej s rodinou nebo přáteli nepronajmete celý, na soukromí se můžete spolehnout. Kapacita resortu je malá. Jen dvanáct lidí najednou! Pět vil. Jedna prezidentská a čtyři luxusní. Jeden spa pavilon.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/cousine_island