Jordánsko – Wadi Rum a Akaba

Dovolená v Jordánsku

 

 

Jordánsko – Nové hotely v nabídce

Bubble Luxotel – Wadi Rum

Stát v oblasti Blízkého východu, plným názvem Jordánské hášimovské království, je destinací nevídanou a neslýchanou. A toto ubytování? I to je jako z jiné dimenze. Dostane vás ke hvězdám, ke slunci i k horizontu.

V Bubble Luxotel mezi vámi a přírodou unikátního Měsíčního údolí nebudou žádné tradiční zdi. Stanete se součástí prostoru a a prostor se stane součástí vaší mysli. Život je cesta a noc je pod hvězdami. Odpočinek je při západu slunce a východ slunce nebyl nikdy tak blízko. Na tomto místě vám vesmír v celé své kráse ukáže, jak je nekonečný a inspirativní. Vstupte do pouštní hotelové restaurace, udělejte si pohodlí a dejte si, na co máte chuť.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/bubble_luxotel

 

Al Manara – Akaba

Pětihvězdičkový hotel Al Manara byl otevřený v roce 2018, není to jen místo, kde si člověk odpočine od každodenní rutiny. Vytvoří příběh, který se zapíše do vaší cestovatelské historie.

Nachází se v srdci krásné plážové destinace Saraya Akaba, kde můžete objevovat okolní památky a do hotelu se pak vracet jako do komfortní oázy, v níž bude postaráno o všechno, co potřebujete. Výbornou volbou je i pro rodinu s dětmi. Aquapark v Akabě je největší v Jordánsku – 25 toboganů, virtuální realita, výhled na hory a kopie nejdůležitějších jordánských památek. Výlety můžete plánovat z lehátka u bazénu, který přímo navazuje na pláž, ze stínu pod palmami na terase s výhledem na moře nebo v některé ze dvou hotelových restaurací. Vaše chuťové buňky potěší nabídka středomořské či levantské kuchyně. Levanty jsou kulinářské pochoutky z oblasti Izraele, Sýrie, Jordánska a Libanonu.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/al-manara