Maledivy – Milaidhoo, Nova, Niyama Private Islands

exotická dovolená na maledivách

 

 

Maledivy – Nové hotely v nabídce

Milaidhoo Island – Baa atol

V srdci atolu Baa naleznete resort nedaleko zálivu Hanifaru, 126 km severozápadně od Male. 35 minutový let zajišťuje přímo resort – hydroplánem. Let se může uskutečnit jen ve dne, za světla. V případě, že byste přiletěli později, objednává hotel vnistrostátní let na letiště Dharavandhoo, odkud je to pak na Milaidhoo 15 minut plavby motorovým člunem.

Tento úžasný ostrov, ráj na dlani, je místem, které vám dovolí zapomenout na realitu běžného dne. Milaidhoo není jen další pětihvězdičkový hotel na Maledivách se spa centrem, jógou s skvělým jídlem. Tento hotel přichází s novou, ještě lepší verzí luxusu. Ke svým hostům nepřistupuje jako k dovolenkářům, nýbrž jako k těm, kteří píšou příběhy, tvoří svůj vlastní ráj a sní své vlastní sny.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/milaidhoo_island

 

Nova Maldives

Na jihu atolu Ari u ostrova Dhangethi naleznete Nova Maldives. Při cestě na ostrov vás čeká první zážitek. 25 minut dokonalého přírodního divadla a nízký let nad hladinou zabezpečí, že se vám laguny a korálové útesy budou zdát jako na dlani. Po přistání začíná váš nový život v místě, které patří k nejkrásnějším na Maledivách. Vítejte!

All inclusive resort je moderní a voní novotou a čistotou, má komunitní charakter, nádhernou pláž a bujnou původní vegetaci. Posaďte se do teplého písku pod vzrostlé palmy a pozorujte svůj soukromý ráj. Nova Maldives patří do prestižní hotelové skupiny Pulse Hotels & Resorts, oblíbené díky své pohostinnosti a vysokému standardu služeb.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/nova_maldives

 

Niyama Private Islands – Dhaalu atol

Hledáte ráj? Podívejte se na Niyama Private Islands. Není jen jeden, jsou rovnou dva – Chill a Play. Jeden klidný, stvořený pro relaxaci. Druhý plný příležitostí a výzev. Skvělá gastronomie a úžasný koncept! Modré vody oceánu, zelené zástupy palem a řetízek vilek, ve kterých se ubytujete.

Niyama Maldives je vzdálený 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé a nabízí luxus na dvou sousedících ostrovech v Dhaal atolu. Niyama nabízí 22 plážových studií, 20 plážových studií s bazénem, 22 vodních studií s bazénem, 14 deluxe vodních studií s bazénem, 4 plážové pavilony s bazénem, 2 vodní pavilony s bazénem nebo 2 ocean pavilony s bazénem.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/niyama-private-islands