Maurícius – Salt of Palmar a Marriott Mauritius Resort

dovolená maurícius

 

 

Maurícius – Nové hotely v nabídce

Salt of Palmar

Ekologický hotel Salt of Palmar zve na jízdu celým ostrovem Mauricius. Za jeho krásami, vůněmi i chutěmi. Resort se nachází u krásné laguny na východním pobřeží ostrova, 37 kilometrů od hlavního města Port Louis a hodinu jízdy z letiště.

Spousta zeleně je po celém resortu, vzrostlé stromy chrání i část pláže před sluníčkem, tropické květiny ve velkých květináčích dělají příjemnou kulisu na terasách, v restauraci či u baru. Pobřeží je částečně kamenité a částečně písčité. Okolí můžete prozkoumat na kole nebo si můžete půjčit auto a prozkoumat vzdálenější cíle. Každý si přijde na své, i ty koho láká rybaření či rušný trh v Port Louis, výstup na horu Le Morne, návštěva přírodní rezervace Île aux Aigrettes, národního parku Black River či vodopádů Tamarin Falls. A relaxace? Salt Equilibrium spa centrum také nabízí speciální terapii v solné místnosti, kolekci výborných masáží a wellness procedur.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/salt_of_palmar

 

JW Marriott Mauritius Resort

Hotel JW Marriott Mauritius Resort má famózní polohu – najdete ho na klidné a čisté pláži na poloostrově Le Morne Brabant, to je nejvysunutější jihozápadní výběžek ostrova. Budovám v koloniálním stylu vévodí dřevo a bílá barva, velké zastíněné terasy a šikmé střechy.

Le Morne Brabant se vyznačuje nádhernými plážemi, krásnými korálovými útesy a téměř ideálními podmínkami pro vodní sporty, především kitesurfing. Pro odpočinek můžete navštívit hotelové Pure Spa centrum, na své si ale přijdou i chuťové buňky, dokonalý gastronomický zážitek poskytne zdejších pět restaurací. Výběr? Rozmanitý! Těšit se můžete z asijské, indické a francouzské kuchyně. Boathouse Grill and Bar servíruje steaky a mořské plody, do Baru 1904 si můžete zajít na koktejl a občerstvení.

Více informací o hotelu: Monoi.cz/jw_marriott_mauritius_resort