Čím se dovolená na lodi liší od dovolené na souši?

zaoceánské plavby - dovolená na lodi all inclusive

 

 

Čím se dovolená na lodi liší od dovolené na souši?

Plánování každoroční dovolené není vždy lehkým úkolem, protože je nutné nejdříve vymyslet pestrou škálu detailů, abyste si dopřáli co nejlepší relax. Výběr destinace, atrakcí, ubytování, dopravy na místě, stravy a další podstatné záležitosti vyžadují hodiny strávené na internetu a procházení mnoha různých cestovatelských portálů. Není lepší všechny zmíněné povinnosti vyřešit jedním elegantním a originálním způsobem?

Nechte svět proplouvat okolo vás

Pokud si myslíte, že hotelový pokoj a pohyb po vlastní ose jsou jedinými možnostmi, pak se připravte na velmi příjemné překvapení. V posledních letech jsou totiž hitem pobyty na plujících lodích, které vás dopraví na neuvěřitelnou spoustu nezapomenutelných míst.

Příkladem jsou přepychové lodě z početné flotily Princess, která má v současné době k dispozici celkem šestnáct různých plavidel. Ať už zvolíte jakékoliv z nich, dočkáte se prémiové péče sestávající z pohodlného ubytování, vybrané stravy, bohatého programu a samozřejmě i návštěvy mnoha kouzelných destinací.

Každá z plaveb je sestavená zkušenými profesionály, a tak vás okouzlí všechny jednotlivé zastávky, přičemž je vážně z čeho vybírat. Daná společnost je totiž schopna vás dostat do celkem 380 pohádkových destinací všeho druhu ve více než 100 zemích celého světa. Láká vás Asie, Evropa, Austrálie, Afrika, nebo dáte spíše přednost poznávání tajů Ameriky?