Pohádkový Mauricius, prosluněné Maledivy, nebo Zanzibar s tyrkysovým mořem?

Dovolená Mauricius 2020

 

 

Prvotřídní úroveň služeb, bezstarostný pobyt, exotické prostředí. Přesně tak by se dala charakterizovat luxusní dovolená. Pokud vás v letošním roce evropská přímořská letoviska nelákají, zavítejte nedaleko Madagaskaru na ostrov Mauricius, jihozápadně od břehů Indie na ostrov Maledivy či do afrického Zanzibaru.

Bohužel, současná koronavirová situace cestování zkomplikovala, a proto vám ke každé zemi uvedeme i informace o aktuálních povinnostech v souvislosti s COVID-19.

Poprázdninová promo nabídka na Mauriciu

Ostrovní stát Mauricius leží v Indickém oceánu asi 900 kilometrů od Madagaskaru. Pobřeží je obklopeno korálovým útesem, a proto je potápění jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí.

Co se ubytovacích možností týče, nabízí se vám značka C Hotels by Constance, která ctí maximální kvalitu služeb a nenápadnou přirozenost. V posledních několika letech turisté preferují zejména přirozenost, přičemž v nich vyvolává i pocit luxusu a nadčasovosti. Do konce letošního října navíc C Hotels by Constance poskytuje speciální akci na pobyty a hotely vás ubytují ve svých pokojích za poloviční ceny.

Pokud patříte mezi příznivce a vyznavače ekologického životního stylu, nasajte atmosféru moderního eco-friendly hotelu Anantara Iko. I v tomto hotelovém zařízení probíhá momentálně akce na ubytování a do konce října vás ubytuje se 40% slevou.

COVID informace

Mauricius otevře hranice pravděpodobně začátkem září a pro občany České republiky by měl být vstup do země bez omezení.

Ráj na zemi jménem Maledivy

Maledivy tvoří devatenáct korálových atolů. Ostrovy jsou omývány průzračně čistou vodou Indického oceánu. Stálé sluneční počasí, nadstandardní služby, exkluzivní hotely, nádherné prostředí.

Hotelová zařízení na Maledivách také připravila zajímavé slevy pro turisty, například řetězec VILLA HOTELS AND RESORTS, kam patří i populární Paradise Island Resort and Spa, má slevu 20 % na ubytování. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, hotel je ubytuje zcela zdarma. Stejně tak resort návštěvníky potěší zajímavým upgradem. Plnou penzi dostanete za cenu polopenze, a to opět do konce října letošního roku.

COVID informace

Maledivy mají hranice otevřené, nevyžadují test a karanténu. Otestovat se musíte nechat pouze v případě, že nastane podezření na nákazu. Po příletu obdržíte 30denní vízum zdarma, a to pouze za podmínky, že v době maximálně 24 hodin před příletem vyplníte prohlášení o svém zdraví.

Přibalte si do kufru roušky, neboť jsou povinné v místech veřejných služeb a v uzavřených prostorách. Při návratu do České republiky je vyžadován test, nebo 14denní karanténa.

Africký Zanzibar není jen tyrkysové moře

Odpočinek na pláži s bílým pískem, koupání v oceánech, neopakovatelné zážitky v tropickém prostředí. Zanzibar by se dal přirovnat k malému ráji ve velkém světě. Všudypřítomné zelené palmy, ale i významné historické dědictví či bohatá kultura vás přivedou na úplně jiné myšlenky.

Ubytujte se ve stylovém a designovém hotelu Zuri ZANZIBAR, který založil český podnikatel. Hotel je považován za jednu z hlavních perel ostrova.

COVID informace

Zanzibar má již hranice otevřené a umožňuje vstup do země bez omezení. Po příletu vám je kontrolována pouze teplota a potřebujete mít platné cestovní pojištění. Před příjezdem ještě vyplňte online vízový formulář. Po návratu do České republiky je vyžadován buď povinný test, nebo 14denní karanténa.

Zaujala vás některá z výše uvedených nabídek? Obraťte se na cestovní kancelář MONOI, která je zprostředkovatelem luxusních dovolených. V případě zájmu prověří i jiné resorty na přání. Více informací najdete na webové stránce https://www.monoi.cz/kontakt.