Řecko – ideální dovolená

Dovolená v Řecku

 

 

Dlouhé romantické pláže, tradiční taverny, úchvatná nabídka jídla a pití a jeden slunečný den za druhým, olivové háje, nádherná barva moře, charakteristická architektura, hudba, barvy… a životní dovolenou máme na dosah. Můžete se ubytovat na ostrově nebo na pevnině, vnitrozemí nebo u pobřeží a vždy bude co objevovat a pro co se nadchnout. Příjemnou náladu vám zajistí pohostinnost, spokojenost a úsměvy místních lidí, kteří žijí v tempu sluneční energie a měsíčního svitu.

Dovolená na Krétě i na ostrově Rhodos

Každý z řeckých ostrovů je specifický. Jedním z nejpopulárnějších je Kréta – spousta památek, antika vás doslova obklopí na každém kroku. Staré chrámy ve městech i kapličky na pobřeží vás okouzlí. Řečtí bohové milují Rhodos! Podle Řecké mytologie ho Hélios ozářil svým jasem a udělal z něj nejkrásnější ostrov v Egejském moři… V rámci ostrova se dostanete všude rychle, takže i během týdne si projdete památky, užijete si moře a zadovádíte si ve vodním zábavním parku.

Santorini

Když si představíte bílé domy s modrými prvky, vybaví se vám Řecko. Typickým představitelem je pak Santorini. Jedno z nejpohádkovějších míst na světě. Je součástí Kykladských ostrovů na rozhraní Egejského a Krétského moře. Středomořský životní styl, skvělá kuchyně, vynikající santorinské sopečné víno a noční život. Úžasná dovolená je na dosah.

Pobytové zájezdy do Řecka s ubytováním u moře zkrátka nabízí tolik rozličných zážitků, že si vybere každý.

Široký výběr hotelů na Krétě:

Pětihvězdičkový ADULTS ONLY The GDM Island Hotel, který patří k prvním krétským hotelům učených jen pro dospělé, ocení zejména sportovní nadšenci a milovníci wellnessu. La Mer Resort and Spa, další 5-hvězdičkový hotel jen pro dospělé, uchvátí svým designem a soukromou pláží. Být v centru archeologického naleziště a současně jen pár kroků od pláže, to je výhoda umístění resortu Knossos Beach Bungalows and Suites. Nezapomenutelnou rodinnou dovolenou zažijete v all inclusive vesničce Creta Maris Beach Resort. Naopak v resortu LUX ME White Palace Grecotel Luxury Resort najdou svůj klid jak dospělí, tak rodiny s dětmi.

Luxusní dovolená Rhodos:

Výhodou butikového Casa Cook, Rhodos, který je určený jen pro dospělé, je design a pocit uspokojení všech cestovatelských smyslů. Architektonický skvost, který stylem připomíná tak trochu Dubaj, to je Mayia Exclusive Resort and Spa, Rhodos, luxusní ALL inclusive resort jen pro dospělé. La Marquise Luxury Resort Complex se pyšní jedním z nejlepších hotelových SPA na ostrově.  Lindos Blu Luxury Hotel and Suites, Rhodos si vyberou milovníci dobrého jídla, protože hotel disponuje sedmi odlišnými restauracemi, a naopak Lindos Imperial Resort and Spa, Rhodos, spadající pod značku Small Luxury Hotels, zase ti, kteří milují klid, soukromí a nekonečné výhledy.

Dovolená Mykonos a Santorini:

Toužíte-li po dokonalém soukromí, tak jedině ve vile. Ať půjde o ostrov větrných mlýnů v In Residence Villas Mykonos nebo ikonický a celebrity vyhledávaný ostrov Santorini, v In Residence Villas Santorini zažijete nezapomenutelnou dovolenou.

Dovolená Kyklady:

V jogínském 5-hvězdičkovém Aegialis Hotel and Spa můžete nejen relaxovat a denně cvičit jógu, ale také si vyzkoušet lekci řecké kuchyně.