Kam se vydat v létě 2020? Máme pro vás tipy na hotely po Evropě

Dovolená v Evropě 2020

 

 

Ačkoliv to s letošními letními dovolenými chvílemi vypadalo bledě, nyní se situace obrací. Evropa postupně uvolňuje hranice a státy se začínají otevírat. Víte, kam už můžete a které z otevřených letovisek opravdu stojí za to? Máme zajímavé tipy na hotely pro páry i rodiny s dětmi, kam se můžete vydat již toto léto.

Chorvatsko je tradiční destinací nejen pro Čechy a patřilo k jedněm z prvních zemí, které své hranice otevřely. Nemusíte sem však pouze za levnou dovolenou. Luxus vám nabídne například hotel Boutique Hotel Alhambra & VillaAugustana v Malém Lošinji, který má dobře zásobený vinný sklípek, bezkonkurenční SPA a skvělou kuchyni. Pro rodiny s dětmi můžeme v Chorvatsku doporučit hotel Family Hotel Amarin. Dětem je uzpůsoben bohatým programem, dospělé potěší moderní SPA.

Řecko je další destinací, která je letos otevřená. Co byste řekli na resort s pozemkem 20 000 m2, vzdušnými pokoji s výhledem na moře a spoustu zábavních kurzů a programů? Tohle vám nabídne hotel Aegialis Hotel and Spa na Kykládách.

Sardínie je nazývána evropským Karibikem. Sem se dostanete od poloviny července, a pokud se sem rozhodnete vydat, pro dospělé doporučujeme hotel Villa del Re na jihu ostrova, který spadá do kolekce Small Luxury hotels in the world. Pro rodiny s dětmi doporučujeme pětihvězdičkový hotel Abi d’Oru na pláži Marinella. Jen 4 km daleko se nachází známá vesnička Porto Rotondo stojící za návštěvu.

Malta je ostrov bohatý na historii, přírodní krásy i gastronomii. Od 4. 7. už zase létá Air Malta a Češi sem mohou bez povinného testu či karantény. Romantiku si užijete ve zdejším butikovém hotelu AX The Saint John v centru Valetty. Rodiny s dětmi mohou zamířit do hotelu Radison Blu Resort na nejkrásnější místní pláži Golden Bay.

Portugalsko můžete na přímo navštívit od srpna. Pokud vás láká poznávání krás Lisabonu, oslní vás butikový hotel LX Boutique Hotel s výhledem na řeku. Jestli sem zamíříte s dětmi, doporučujeme pětihvězdičkový Martinhal Sagres Beach Family Resort. Mají zde vilky pro celou rodinu, dětské kluby a dětský program v restauracích.

Další skvělé hotely v Evropě najdete na webu v jednotlivých destinacích, případně vám je rádi doporučíme dle vašich požadavků a přání.